V torek, 18. 12. 2018, bomo za učence od 4. do 9. razreda organizirali kulturni oz. tehniški dan.

V torek, 18. 12. 2018, bomo za učence od 4. do 9. razreda organizirali kulturni oz. tehniški dan. V Kopru si bomo ogledali mladinski film Gajin svet, antične in srednjeveške znamenitosti ter drsali na drsališču.

Predvideni stroški so:

– avtobusni prevoz, ki je v deležu sofinanciran s strani MOK (plačilo po položnici);

– vstopnina za kino: 3,5 EUR;

– vodenje kustosa in delovni listi v Pokrajinskem muzeju Koper za 4., 5., in 6. razred (2 EUR).

Razredni blagajnik bo zbiral 5,50 EUR za vstopnino in vodenje.

Učni pripomočki, ki jih potrebujejo: pisalo, list za pisanje razlag in trda podlaga. Učenci naj se oblečejo in obujejo vremenu primerno. V primeru dežja naj imajo pelerino ali dežnik..

Ob 8.20 se zberemo v jedilnici, kjer učenci prevzamejo šolsko malico. V šolo se vrnemo do kosila.

Vodja kulturnega oz. tehniškega dne:

učiteljica Petra Trošt