PONOVNO ODPIRANJE VRTCA 9.2.2021

Spoštovani starši,

V torek, 9.2.2021 ponovno odpiramo vrtec.

Predhodna prijava v vrtec ni potrebna. Vrnitev poteka po že znanem protokolu. Dosledno upoštevamo in izvajamo ukrepe, priporočila in navodila podana s strani strokovnih služb.

V vzgojno-izobraževalnem procesu lahko sodelujejo le zdravi otroci in zdravi zaposleni. Starši ob prihodu izpolnite ali že izpolnjeno IZJAVO (link) prinesete s seboj.

Plačilo vrtca:

Z dnem odprtja vseh vrtcev, so storitve vrtca za starše plačljive. Če je otrok odsoten zaradi karantene, so starši plačila oproščeni (na podlagi 102. člena PKP5-ZZUOOP). V primeru, da bi vrtec moral zapreti oddelek ali enoto zaradi okužb z virusom SARS-CoV-2, so starši oproščeni plačila (po 128. členu ZIUOPDVE).

Za varen prihod in odhod otrok v in iz vrtca z vso odgovornostjo poskrbite starši.

Gračišče, 5.2.2021