Naravoslovni dan v jamo Dimnice za učence 8. in 9. razreda bo v PONEDELJEK,

Podrobnosti dogodka

• Datum:

Obvestilo staršem in učencem 8. in 9. razreda o
naravoslovnem dnevu v jamo Dimnice in
Slivje z okolico

Spoštovani učenci in starši,

obveščamo Vas, da bomo po obveznem programu v ponedeljek, 7. oktobra 2019, za učence 8. in 9. razreda izpeljali naravoslovni  dan v jamo Dimnice in Slivje (ogled fresk Toneta Kralja v vaški cerkvi in slepe doline v bližini vasi).

Učenci pridejo v šolo ob 8.15.  Zberemo se v jedilnici, kjer učenci prevzamejo šolsko malico. V Gračišče se vrnemo okoli 14. 30.

Učenci naj se vremenu primerno oblečejo in obujejo (obvezna pohodna obutev, pelerina…) S seboj naj imajo dogovorjene  pripomočke  za delo, šolsko malico in še nekaj hrane ter pijače. Šolsko kosilo smo odpovedali.

Stroški  organizacije in vodenja znašajo 4, 5 evra na učenca. Skupaj s stroški prevoza jih boste starši poravnali  po položnici.

Lep pozdrav.                                                                  Učiteljica: Senada Grižon