IZBRINI PREDMET ŠPORT ZA ZDRAVJE

V sklopu izbirnega predmeta Šport za zdravje bomo v mesecu maju poleg delavnice odbojke na mivki izpeljali še dve delavnici:
SUPANJE IN KAJAK  ter OGLED KVALIFIKACIJ SVETOVNEGA  POKALA V ŠPORTNI GIMNASTIKI.
Učenci so bili na preteklih urah že seznanjeni z vsebinami in okvirnimi termini izpeljave, sedaj objavljamo končne datume in natančna navodila glede izvedbe.

1. Supanje  PRESTAVLJENO na junj 2018 od 15h dalje. V Koper gredo učenci kombinirano s šolskim in osebnim prevozom, za prevoz domov prosimo poskrbite starši.

Delavnica se bo zaključila predvidoma med 18. in 19. uro, prispevek na učenca je 10 eur.
Oprema: nahrbtnik s pijačo in malico, sončna krema, pokrivalo, kopalke, kratke hlače in majica, rezervna oblačila, brisača.
Rezervni termin je ponedeljek, 28. maj 2018.
2. Ogled kvalifikacij ter animacijskega programa v spremstvu dveh gimnastičnih šampionov Mitje Petkovška in Aljaža Pegana bo potekalo v četrtek, 31. maja 2018 v dvorani Bonifika, Koper. Ogled se prične ob 15h in zaključi predvidoma med 18. in 19. uro.
V Koper gredo učenci z organiziranim šolskim prevozom, za prevoz domov prosimo poskrbite starši.
Mentor: Vesna P. Lavrenčič