ŠOLSKA KNJIŽNICA ŠOLSKA KNJIŽNICA

Člani šolske knjižnice so učenci naše šole, otroci vrtca, ki sodi k naši šoli, in vsi delavci šole.

Zaradi higienskih ukrepov za preprečevanje širjenja virusa SARS-CoV-2, so obiski v šolski knjižnici omejeni. Učenci v knjižnico prihajajo sami ali skupaj z učitelji. Ob vstopu v knjižnico si vsi uporabniki razkužijo roke.

Hkrati sta lahko v knjižnici 2 ali trije učenci iz istega razreda, sicer pa 1 sam učenec.

Učenci 1. razreda in otroci iz vrtca obiščejo knjižnico enkrat tedensko v spremstvu učiteljice ali vzgojiteljice.

Vrnjeno gradivo ostane v karanteni (3 dni) in je šele po karanteni ponovno na razpolago za izposojo. Učenci se v knjižnici ne zadržujejo.

V primeru šolanja na domu, si lahko učenci gradivo izposojajo po predhodnem dogovoru preko elektronske pošte na darinka.bestjak@guest.arnes.si, ali ustreznega kanala v eAsistentu  ter preko šolskega telefona 05 6571176.

Na otrokovo ime si lahko gradivo izposojajo tudi starši naših učencev.

URNIK je objavljen pod zavihkom “knjižnica”

(Skupno 10 obiskov, današnjih obiskov 1)