Skoči na glavno vsebino

JUDO – 2x uspešen naš učenec

2.)  V soboto 9.oktobra se je v Športni dvorani Komende odvijalo pokalno tekmovanje za Mednarodni pokal Komende 2021. Na tekmovanju je tekmovalo 446 tekmovalcev in tekmovalk iz 36 klubov iz 4 držav. Kar to tekmovanje uvršča med najbolj kakovostno tekmovanje Slovenije.

Barve Judo kluba Koper so v starostni kategoriji U12 predstavljali VODEB Leo, KRIŽMANČIČ Luka Aleksander in PLETIKOS ARGENTI Liana. V U14 PETRAK Aleksander in KUZMIČ Matija ter v starostni skupini U16 VODEB Lan.

1.mesto v svojih kategorijah je osvojila PLETIKOS ARGENTI Liana ter 2.mesto PETRAK Aleksander. 5.mesto sta osvojila KRIŽMANČIČ Luka Aleksander in VODEB Leo. Manj športne sreče sta imela KUZMIČ Matija in VODEB Lan, ki sta osvojila 7.mesto.

Ostali člani so ostali doma zaradi odrejene karantene (TRENDOV Martin, DOBRINJA Vid in HOPOVAC Tarik.

Predsednik JK Koper

Goran Prša

1.)   V soboto 25.9.2021 v Prevaljah je bilo organizirano Državno prvenstvo v judu za starejše dečke in deklice. Za Judo klub Koper je tekmoval PETRAK ALEKSANDER učenec vaše šole.

Aleksander je osvojil naslov viceprvaka (2.mesto) v kategoriji do 34kg.

 Več si lahko preberete na naši spletni strani Judo kluba Koper http://www.judo-koper.com/.

 Predsednik JK Koper

Goran Prša

(Skupno 166 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost