Skoči na glavno vsebino

Ponedeljek

Prvi dan zimske šole v naravi je za nami. Udobno smo se namestili v prenovljenem hotelu Pokljuka, si izposodili manjkajočo opremo in po kosilu odšli na smučišče.
Najprej smo se ogreli, sledile so vaje za navajanje na smučarsko opremo in drsenje na smučeh. Dokler vlečnice niso delale, smo v hrib kar “štanfali” in na tak način nabirali kondicijo ter občutek za sneg.
Potem smo preverili znanje smučanja ter izvedli prve vožnje z vlečnimi napravami ter “pluženje”. Vsi učenci, tudi tisti, ki so prvič stali na smučeh, so se peljali z vlečnico in uspeli narediti par zavojev.

Po smučanju smo imeli predavanji o FIS pravilih in geografskih značilnostih Pokljuke.
Zadnja večerna dejavnost je bilo druženje v telovadnici, kjer so učenci igrali nogomet, namizni tenis, biljard, ciljali  v tarčo in namizni nogomet.

Jutri, v torek, začnemo dan z jutranjo telovadbo. Po zajtrku smučamo in po kosilu gremo na nočno sankanje, nato bomo izdelovali FIT kartice. Po večerji nas ponovno čaka druženje v telovadnici in družabne igre.

Lep pozdrav

(Skupno 211 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost