Skoči na glavno vsebino

Tekmovanje v gibalnem izzivu v gimnastiki

V okviru dodatnega programa za odpravljanje negativnih posledic epidemije smo v petek, 11.2.2022 za učence 4., 5. in 6. razreda izpeljali tekmovanje v gibalnem izzivu v gimnastiki. Izziv je potekal v obliki v štafete, kjer je moral učenec opraviti dva prevala naprej, tri poskoke ter se v stoji na rokah izmenično dotakniti stene najprej z eno in nato še z drugo roko ter se vrniti k svoji skupini in predati štafeto naslednjemu sošolcu v koloni. V izzivu je sodelovalo 8 skupin (skupino so sestavljali 3 učenci). Izziv je najhitreje in tehnično pravilno opravila skupina iz 6. razreda (Gabrijel, Maša in Tadej).

Čestitke zmagovalcem in vsem udeležencem.
 
Mentorica Vesna Pogelšek Lavrenčič
(Skupno 55 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost