Skoči na glavno vsebino

ŠKRATOV POHOD

Ali ste kdaj srečali škratke?

V skupini Pikapolonice smo se odločili, da jih poiščemo. Ker so škratki plašni in se podnevi skrivajo, smo se k iskanju odpravili zvečer. Pomagali so nam starši. Odpravili smo se po kolovozni poti na Brežec, kjer radi preživljamo vrtčevske dopoldneve. Iskali smo sledi, ki bi nas pripeljale do škratkov. Ob poti smo zagledali male lučke. Te so nas vodile do obvestila s prošnjo, da je eden izmed škratkov izgubil kapico in da potrebujejo pomoč pri iskanju. Takoj smo se podali v iskanje in s svetilkami preiskali temne kotičke.

Mislite, da smo našli kapico?

Seveda. Pustili smo jo ob njihovem ognjišču. Kako so bili škratki veseli!  Slišali smo jih!  Ampak morali smo se oddaljiti, da so lahko prišli ponjo, saj so zelo plašni. Bili so nam hvaležni in so nas razveselili z darilcem!

Hvala škratki, da smo lahko bili del vaše zgodbe!

 

 

Pripravila Denis Markežič,

fotografije Jerneja Franca

(Skupno 27 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost