Skoči na glavno vsebino

Projekt »Rastem s knjigo« za osnovne šole 2022/2023

V torek, 4. 4. 2023, so si sedmošolci v okviru nacionalnega projekta »Rastem s knjigo« ogledali mladinski oddelek Osrednje knjižnice Srečka Vilharja v Kopru. Osnovno vodilo projekta je mlade navdušiti za branje, promocija slovenskih avtorjev in ogled splošne knjižnice.

V okviru predstavitve Osrednje knjižnice Srečka Vilharja v Kopru so v knjižnici predstavili izbrano knjigo za osnovnošolce. Gre za delo Boštjana Gorenca, Jake Vukotiča (ilustracije) in Kozme Ahačiča z naslovom Reformatorji v stripu ali kako smo Slovenci dobili prvo res dooooolgo knjigo. 

Obenem smo se v skupini pogovorili  o desetih zapovedih »Berem, da se poberem«, rešili knjižničarski kviz, si ogledali kratek video Reformatorji v stripu in se seznanili s Cobiss sistemom ter E Biblios – elektronsko izposojo knjig.

(Skupno 80 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost