Skoči na glavno vsebino

ZMAJČEK JURČEK V VRTCU

Zmajček Jurček nas je razveselil z nalogo na temo Ustvarjajmo iz embalaže. V sklopu zadanih nalog smo govorili o ločevanju in recikliranju ter ponovni uporabi ali kako lahko uporabimo embalažo. V knjižnici smo si izposodili knjigo o ustvarjanju iz različnih odpadnih materialov. Z otroki smo se dogovorili, da bomo izbrali karton in plastiko.

Pričeli smo z zbiranjem embalaže: plastenk, kartonskih škatel, škatel za jajca, tulcev. Ustvarjali smo, lepili, barvali in nastali so zanimivi izdelki in igrače,  ki smo jih razstavili.

Zmajček Jurček, otroci iz skupin Miške, Pikapolonice in Metulji se ti zahvaljujemo za obisk in ti kličemo nasvidenje naslednje leto.

Karmenka Rončević

(Skupno 22 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost