Skoči na glavno vsebino

ODBOJKA

 

Za  konec šolskega leta so se v naši telovadnici zbrali navijači tekme, ki se je odvijala v popoldanskem času, pred težko pričakovanimi počitnicami. Spoprijeli so se učitelji naše šole in učenci 8. in 9. razreda. Barve učiteljev so zastopale učiteljice: Petra Pasar, Ana Starc, Vanja Zallatel in Vesna Pogelšek Lavrenčič.  Nasprotno ekipo so sestavljali: Rene Vidali, Nina Ražman, Sara Bužan in Gabriel Marinkovski. Tekma je bila napeta in je gledalcem do zadnjega trenutka jemala dih. Navijači učencev so vsekakor preglasili navijače učiteljev in jih tako z bučnim aplavzom popeljali k zmagi, dvakratni zmagi. Bravo! Učiteljice bodo morale še kar poprijeti, v kolikor želijo do naslednje tekme pokazati boljšo obrambo in servis.

Ravnateljica: Aleksandra Lorbek

(Skupno 150 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost