KOLESARSKI IZLET ZA UČENCE IZBIRNIH PREDMETOV

Podrobnosti dogodka

Predviden konec dogodka:

V evropski teden športa, ki bo potekal med 23. in 30. septembrom, bomo na šolo vstopili že ta teden.

V petek, 17. septembra bomo z učenci 9r, ki so vpisani v izbirni predmet Šport za zdravje, opravili kolesarski izlet. Učenci bodo lahko izbirali med dvema relacijama:

Zaradi neugodne vremenske napovedi je kolesarski izlet v petek, 17.9.2021 ODPADEL.

1. rekreativna relacija Gračišče- Movraž
2. za bolj drzne pa relacija Gračišče-Movraž-Dvori.
Na izlet se bomo odpravili ob 12.45 in bo trajal okvirno 2 šolski uri. V šolo se vrnemo najkasneje do 14.30. Učenci za ta dan odjavijo šolsko kosilo.
Oprema:
– kolo, čelada, športna obutev in oblačila,
– nahrbtnik z malico in pijačo.
Podoben izlet bomo izpeljali še v ponedeljek, 20. septembra, za učence 7. in 8.r, ki obiskujejo izbirni predmet Šport za zdravje.
V primeru slabega vremena se kolesarski izlet prestavi in se pouk izbirnega predmeta izvede po urniku na šoli.
Mentorica izbirnega predmeta
Vesna Pogelšek Lavrenčič