Za nami je tretji dan zimske šole v naravi.

Tudi danes smo smučali na smučišču pri sosednjem hotelu Jelka. Napredek v smučarskem znanju je več kot očiten.

Vreme nam je naklonjeno, na smučišču ni gneče, vse lepo teče.

V hotelu imajo učenci oglasno desko, kjer lahko preverijo za vsak dan sproti, kaj jih čaka.

Popoldne so učenci izpolnjevali dnevnike in izdelovali FIT kartice. Imeli smo tudi čas za družabne igre (hit je Dobble), namizni nogomet, biljard in namizni tenis.

Večer smo si popestrili še s kratkim nočnim sprehodom. Bilo je temno kot v rogu, saj je okrog nas le gozd. Zato smo se opremili z naglavnimi lučkami, odsevnimi jopiči in baklami, ki so nam jih posodili v hotelu.

Ko smo skupaj ugotovili, da medvedov trenutno najbrž zaradi zimskega spanja ni naokoli, je bilo vse lažje in nočni sprehod je uspel.

Jutri nas čaka zaključni večer, v petek pa pakiranje in smučarska tekma ter povratek domov. Točen čas odhoda bomo objavili na spletni strani šole ter na oglasni deski v eA.

Ekipa ŠVN