Skoči na glavno vsebino

Športne igre v aprilu

V mesecu aprilu smo za učence 4. in 5. razreda in 3. triade izpeljali športni dan “Športne igre”. 
Ogrevanje je tokrat potekalo malo drugače in sicer s pomočjo Qr kod. S pomočjo pametnih telefonov in tabličnih računalnikov so učenci odčitali posamezno kodo, kjer se jim je prikazal opis raztezne vaje.
Vaje za moč so izvajali ob glasbeni spremljavi Tabate. 
Četrtošolci so premagali petošolce v igri Vitez. Nato so opravljali naloge za športni program Krpan in delo nadaljevali v treh skupinah na treh različnih postajah: namizni tenis, košarka ter badminton/odbojka.
Jedilnico smo preuredili v namiznoteniško dvorano. Učili so se rokovati z loparjem, spoznali backhand in forehand udarec ter se preizkusili v kratkem turnirju. Odigrali so turnir 1:1 v košarki, odbojki in badmintonu. Na turnirju so učenci sami merili čas, beležili rezultat in vodili razpored igralcev. 
Učenci 3. triade so po Tabati tekmovali v štafetnih igrah. Prepričljivo je zmagala skupina devetega razreda. Nato so nadaljevali delo na treh postajah: namizni tenis, Miami cup (košarka, hokej in nogomet) ter turnir v odbojki in badmintonu.
(Skupno 154 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost