Skoči na glavno vsebino

MINI ŠOTORJENJE – Šport za sprostitev (9. razred)

Izbirni predmet Šport za sprostitev (9. razred)   GALERIJA FOTOGRAFIJ

V petek, 20. maja 2022, je na kmetiji Pogelšek, v Kolombanu, potekalo mini šotorjenje za učence izbirnega predmeta šport za sprostitev. 

Obkroženi z naravo in lepim razgledom na slovensko Obalo so učenci postavili šotore, poslušali predavanje o konjih in se nato razdelili v dve skupini.

Prva skupina je osedlala tri konje in jih odpeljala v manežo. Druga skupina je najprej poslušala kratek uvod v lokostrelstvo in se nato lotila streljanja z lokom v tarčo in ciljanja balončkov. Delavnico je vodila trenerka Brina Božič, iz Lokostrelskega društva Ankaran.

Poleg osnov jahanja, so pod vodstvom inštruktorja jahanja Zvoneta Poglška, spoznali, da imajo tudi konji svoj karakter. Za večerjo smo si privoščili pice, nakar je sledilo preverjanje znanja. Le-tega so vsi opravili z odliko, zato je sledil zaslužen družabni večer, ki je trajal pozno v noč. Učenci so dogodek zaključili z nepozabnimi doživetji in lepimi spomini.

 
(Skupno 149 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost