Skoči na glavno vsebino

Naravoslovni dan za učence 6. do 9. razreda – Tehnopark Celje

V sredo, 7. 9. 2022, so učenci od 6. do 9. razreda obiskali Tehnopark v Celju. Eden od osrednjih ciljev te ustanove je spodbujanje zanimanja za področja znanosti, naravoslovja in tehnike. Park je zasnovan v dveh platformah. V prvi in drugi platformi so učenci skozi različne raziskovalne postaje spoznavali zanimive vsebine, ki se na nanašajo na tematike naravoslovja, tehnike in znanosti. Raziskovalne postaje so zasnovane interaktivno, kar pomeni, da so naši učenci dejavno sodelovali.

KLIKNI za SLIKE

Bilo je zelo zabavno, hkrati pa tudi zelo poučno.

Vodja naravoslovnega dne, učiteljica Petra Trošt

(Predvideni stroški – sofinanciran avtobusni prevoz (ekskurzija, vstopnina in vodenje kustosa po muzeju 9 EUR. Stroške prevoza in vstopnine boste poravnali po položnici.)

 

(Skupno 197 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost