OGLED filma Gajin svet 2/Kung Fu tačke, v Cineplexu v Kopru

Spoštovani starši in učenci 4. do 9. razreda!

Obveščamo vas, da bomo v torek, 20. 12. 2022, za učence od 4. do 9. razreda organizirali ogled filma Gajin svet 2,  v Cineplexu v Kopru. Po filmu bo za učence izpeljana delavnica o spletnem nasilju. Cena kino vstopnice (s kokicami) znaša 4,90 EUR. Denar naj imajo učenci s seboj na dan ogleda filma. Strošek delavnice bo predvidoma 1,5 EUR, kar bo skupaj s prevozom zajeto na vaši položnici.

Odhod avtobusa iz Gračišča bo ob 8.20. Šolsko malico bomo vzeli s seboj. V šolo se vrnemo pred kosilom.

Lep pozdrav, razredničarke 4.– 9. razreda

Spoštovani starši in učenci 1. do 3. razreda!

Obveščamo vas, da bomo v torek, 20. 12. 2022, za učence od 1. do 3. razreda organizirali ogled filma Kung Fu tačke, v Cineplexu v Kopru. Cena kino vstopnice (s kokicami) znaša 4,90 EUR. Denar naj imajo učenci s seboj na dan ogleda filma. Strošek prevoza bo obračunan na položnici.

Odhod avtobusa iz Gračišča bo ob 8.40. Šolsko malico bomo vzeli s seboj. V šolo se vrnemo pred kosilom.

Lep pozdrav, razredničarke 1.– 3. razreda