Skoči na glavno vsebino

Zaključek akcije OTROCI za OTROKE

Spoštovani učenci in starši.

Rada povem, da smo šola, v kateri z veseljem poskrbimo tudi za tiste, ki so pomoči potrebni. Ob rednem zbiranju plastičnih zamaškov za Društvo Palčice Pomagalčice smo se  v novembru in decembru pridružili akciji Otroci za otroke in zbirali kovančke za dečka Urbana. Dva meseca smo bili vsi skupaj še posebej dobrodelni.  Zelo sem ponosna na vse vas,  kajti zbrali smo okroglih 250 evrov. Hvala, ker ste Urbanu in njegovim staršem polepšali praznični čas, v katerega stopamo, čas pričakovanj in obdarovanj ter tako dodali kamenček mozaiku dobrodelnosti  in pripomogli k temu, da smo korak bliže zastavljenemu cilju. Verjamem pa, da je tudi v vaših srčkih toplo, ker ste z majhno, vendar pomembno gesto nekomu pomagali.

Vedno si zapomnite: Dobro se z dobrim vrača.

Še enkrat se vam zahvaljujem za srčnost, ki ste jo s tem dejanjem izkazali.

Vsem želim lepe in mirne praznike, predvsen pa ostanite zdravi in imejte se radi.

Za konec pa  vsem posvečam krasno pesem Toneta Pavčka.

  Ta svet je lep, če nekomu nekaj daš.

Ta svet je lep, če nekoga rad imaš,

 če stisneš roko komu, ki ga kaj boli.

Ta svet je lep, če si človek do ljudi.

Učiteljica Patricija Vidali

 

(Skupno 133 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost