POSEBNO OBVESTILO o sodelovanju naših otrok na proslavi v koprskem gledališču

Spoštovani starši!

V petek, 17. februarja 2023, se bo ob 19.00 v koprskem gledališču odvijala osrednja proslava ob slovenskem kulturnem prazniku (podelitev priznanj in plaket Zveze kulturnih društev Koper zaslužnim ljubiteljskim ustvarjalcev v MOK).

Ponosni smo, ker bodo v  kulturnem programu nastopili tudi učenci naše šole. Tega dne se bomo po kosilu v Koper odpeljali z avtobusom. Prosim vas, da do jutri sporočite, ali ima vaš otrok po prireditvi zagotovljen prevoz domov, sicer mu ga bomo zagotovili mi. (obvestilo priloženo v pdf obliki)

Za hrano in pijačo je poskrbljeno.

S seboj naj otroci vzamejo­­­­­­­­­ nahrbtnik s pijačo in oblačili za folkloro (dekleta: krilo in belo majico, fantje; temne hlače, belo srajco ali majico).

Hvala za razumevanje!                             Mentorica: Aleksandra Starc Rojac

OBVESTILO v pdf obliki: Obvestilo o nastopu v Kopru