Športni dan Plavanje za učence 4. in 5.r. – POROČILO

POROČILO:

ŠPORTNI DAN plavanje junij 23

NAPOVED:

V ponedeljek, 19.6.2023, bomo za učence 4. in 5. razreda v bazenu Adria Ankaran organizirali športni dan – delavnice plavanja. Avtobus bo iz Gračišča odpeljal ob 8.30. Učenci bodo na šoli dobili šolsko malico, s seboj lahko vzamejo zdrav prigrizek, vodo in nekaj drobiža za sladoled.

Učenci naj imajo s seboj ustrezno opremo: kopalke (najbolje že oblečene), dodatne kopalke za preobleči, ustrezno obutev za hojo po bazenu oz. na stranišče (natikači, japonke ipd.), vrečko za mokre stvari, dve brisači (večjo in manjšo), pokrivalo, kremo za zaščito pred soncem in dodatno majico za delavnico plavanja v oblačilih, lahko vzamejo tudi plavalna očala in masko.

Predviden prihod v Gračišče je ob času kosila (13.00). Strošek avtobusnega prevoza boste poravnali po položnici, vstopnino za bazen (6 €) pa naj imajo učenci na dan plavanja s seboj.

Športni dan bomo izpeljali ob vsakršnem vremenu, saj smo rezervirali tako odkrit kot pokrit bazen (Olimpijski bazen Koper).

Lep pozdrav.                                                                        Vesna P. Lavrenčič in razredničarki