Pomladno športno dogajanje na naši šoli

Na šoli se je spomladi začelo živahno športno dogajanje. Učenci so sodelovali v različnih športnih tekmovanjih in delavnicah, tako v posamezni  kot ekipni kategoriji.

• Šestošolec Blaž se je septembra na svetovnem prvenstvu v plezanju navdušil nad tem športom in začel pridno trenirati. Svojo prvo tekmovalno izkušnjo je pridobil, ko je nato zastopal našo šolo na državnem tekmovanju v športnem plezanju.

• V okviru izbirnega predmeta košarka izpeljali delavnico v sodelovanju s košarkaškim klubom BC Koper.
  • Mlajši dečki so se udeležili področnega turnirja v nogometu.
  • Z učenci izbrinega predmeta odbojka pa smo odigrali prijateljsko tekmo z učenci OŠ Dante Alighieri Izola.
  • Mlajše deklice so se udeležie podorčnega turnirja v mali odbojki, ki se je izjemoma odvijalo na mivki.
  • S petošolkami smo pa ponovno stopili na plesni parket in se udeležili regijskega tekmovanja
    Šolski plesni festival v kategoriji solo plesov (hip hop, pop in latino).

Učiteljica športa Vesna PL