Skoči na glavno vsebino

Športni teden na naši šoli

Teden od 25.9. do 30.9.2023 je bil na naši šoli pestro športno obarvan.

V ponedeljek so učenci od 1.do 5. r. s pohodom in olimpijsko obarvanimi igrami obeležili državni praznik.

V torek, 26.9.2023, so se učenci od 1. do 3. razreda udeležili vseslovenske akcije Atletske zveze Slovenije. Letos je to najbolj množičen tek otrok v Sloveniji  z vodilom “Začni mlad, tekmuj pošteno”, ki se ga je lani udeležilo okrog 25.000 otrok iz celotne Slovenije. Z simboličnim tekom okoli šole so otvorili tekaško tekmovanje za učence predmetne stopnje. Slednji so lahko sodelovali v treh različnih kategorijah:

  • tek posameznikov (šprint okoli šole),
  • tek trojk (trije učenci skupaj pretečejo tri kroge okoli šole),
  • štafeta (pet učencev je sodelovalo v štafetnem teku okoli šole).

Učenci, ki niso tekli, so za svoje sošolce bučno navijali ob progi.

V petek, na svetovni dan srca, smo se s šestošolci odpravili na kolesarski izlet od Kopra do San Simona. Na poti nas je spremljala tudi policistka iz PP Koper. Temperature so bile zelo prijetne, zato smo odmor izkoristili za igro odbojke na mivki ter kopanje v morju. Izlet smo zaključili v Kopru s kepico sladoleda.

KLIKNI IN NAS POGLEJ!

(Skupno 84 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost