Skoči na glavno vsebino

OBISK SKUPINE GEDORE

V torek, 19.12.2023, je bil v našem vrtcu in šoli res poseben dan, saj nas je v tem lepem prazničnem decembru, polnem čarobnih pričakovanj, obiskala glasbena zasedba GeDoRe, katere člana sta tudi naša nekdanja učenca Tomaž Boškin in Simon Markežič. S svojim nastopom so srčno počastili veseli december in v naše prostore pričarali veselje in radost. Razveselili so nas s pestrim glasbenim izborom in skladbami, ki so jih otroci spremljali z navdušenim ploskanjem, petjem in plesom.

Za vse nas bo ta praznični čas srčne povezanosti in obdarovanj ostal nepozaben. Posebno radi se bodo spominjali nastopa zasedbe GeDoRe. Simon in Tomaž pravita, da se vedno rada vračata v šolo, ki sta jo tudi sama obiskovala, zato smo prepričani, da bo tudi naše otroško navdušenje v njima in v ostalih članih zasedbe pustilo prijetne občutke in lepe spomine.

Srčna hvala vsem članom glasbene skupine za čas, ki so si ga iz svojih prepolnih urnikov vzeli za nas in nam tako popestrili vrtčevski in šolski dopoldan.

 

Zapisala: Sandra Glavina

(Skupno 110 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost