Učenci 6. razreda gredo v Idrijo,

Podrobnosti dogodka

Obveščam vas, da bodo učenci 6. razreda v petek, 24. 9. 2021, odšli v Idrijo, kjer bodo obiskali Antonijev rov, ki je najstarejši ohranjeni vstop v Rudnik živega srebra in eden najstarejših v Evropi. Nati si bodo v Dolenjih Novakih ogledali partizansko bolnico Franja.

Odhod avtobusa bo ob 8.20 iz pred šole. Učenci dobijo malico v šoli. S seboj naj imajo dodatno malico in pijačo. Prihod nazaj v šolo bo okoli 16.30.

Stroške prevoza boste poravnali s položnico. Učenci naj razrednemu blagajniku oddajo prispevek 10,30 eur za vstopnino.

Kulturni dan bo izveden v vsakem vremenu, zato morajo biti učenci primerno obuti in oblečeni.

Gračišče, 21. 9. 2021                        Organizatorka kulturnega dne: Petra Trošt