Govorilne ure za  razredno in predmetno stopnjo  so  praviloma vsak  TRETJI  torek  v mesecu  od  16. do 18. ure.

 

ŠOL. LETO

2013/2014

 

e-naslov

POGOVORNE URE ZA UČENCE

INDIVIDUALNE URE

ZA STARŠE

1.

BARUT-N. Katja

katja.barut@guest.arnes.si

od 8.00 do 15.00

po dogovoru

od 8.00 do 15.00

po dogovoru

2.

BEŠTJAK Darinka

darinka.bestjak@guest.arnes.si

torek,

12.50 – 13.35

ponedeljek,

2. šolska ura

3.

COTIČ Marko

marko.cotic@gmail.com

ponedeljek,

10.00 do 11.00

torek, sreda,

6.30 – 8.00

4.

ČERNOŠA Kristina

kristina.cernosa@gmail.com

ponedeljek,

12.00 – 12.45

sreda,

13.30 – 14.15

5.

DROLE Bojan

bojan.drole@guest.arnes.si

četrtek,

11.10 – 11.55

četrtek,

13.55 – 14.40

6.

GRIŽON Senada

senada.grizon@guest.arnes.si

ponedeljek,

12.50 – 13. 35

četrtek,

8.20 – 9.05

7.

KOVAČ Katarina

katarina.kovac2@guest.arnes.si

ponedeljek,

12.00 – 12.45

torek,

11.10 – 11.55

8.

MARŠIČ Vesna

vesna.marsic@guest.arnes.si

torek,

12.50 -13.35

sreda,

9.10-9.55

9.

POGELŠEK Vesna

vesna.pogelsek@gmail.com

torek,

10.20-11.05

ponedeljek,

10.20-11.05

10.

RADOVAC, Nataša

natasa.radovac@gmail.com

ponedeljek,

12.00 – 12.45

sreda,

7.30 – 8.15

11.

STARC R. Aleksandra

aleksandra.starc@gmail.com

sreda,

12.00 – 12.45

sreda,

12.00 – 12.45

12.

ŠKERGAT T. Danijela

danijela.skergat-toskan@guest.arnes.si

ponedeljek,

7.30 – 8.15

sreda,

10.20 – 11.05

13.

ŠVAGELJ Zvezdana

zvezdana.svagelj@guest.arnes.si

sreda,

11.10 – 11.55

sreda,

11.10 – 11.55

14.

UKMAR, Gaja

ukmargaja@yahoo.it

četrtek,

12.45 – 13.35

četrtek,

11.10 – 11.55

15.

ZGONIK, Amela

azgonik@gmail.com

sreda,

13.00-13.45

sreda,

13.00-13.45

16.

VIDALI Patricija

patricija.vidali@guest.arnes.si

sreda,

12.00 – 12.45

sreda,

12.00-12.45

17.

NANUT Vasja

vasja.nanut@guest.arnes.si

sreda,

13.50 – 14.35

sreda,

13.50 – 14.35

18.

SMOLNIK Igor

igor.smolnik@gmail.com

četrtek,

12.00 – 12.45

četrtek,

12.00 – 12.45

 

(Skupno 112 obiskov, današnjih obiskov 1)