Skoči na glavno vsebino

Občinsko tekmovanje v nogometu

V petek, 14.12.2012 bo v športni dvorani Bonifika potekalo občinsko tekmovanje v nogometu za dečke letnik 1998 in mlajše. Tekmovanja se bodo udeležili tudi naši učenci predmetne stopnje, ki obiskujejo nogometni krožek.

Učenci pridejo ta dan v šolo po urniku, vzamejo šolsko malico in ob 8.30 odidejo v Koper z organiziranim avtobusnim prevozom. Domov se vračajo z lastnim prevozom, zato naj imajo s sabo mobitele, da lahko staršem javijo, ko zaključijo s tekmovanjem.

Do pričetka tekmovanja, ki se prične ob 11.00 uri, počakajo učenci v spremstvu njihovega mentorja nogometnega krožka. Prijavljenih je devet ekip.  S tekmovanjem naj bi zaključili predvidoma ob 15.00 uri. 

Učenci naj imajo s sabo nahrbtnik s športno opremo, malico in telefon.  Šolsko kosilo za ta dan odjavijo. 

Dežurna učenca prevzameta šolske drese in nogometni žogi.

 

(Skupno 18 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost