Skoči na glavno vsebino

Star papir za novo upanje 2014

Spoštovani starši!

Sodelovali bomo v vseslovenski akciji »Star papir za novo upanje 2014«, ki bo potekala od ponedeljka, 14.4. do srede, 16.4.2014.

Pred šolo bo postavljen zabojnik za zbiranje papirja, …

 

v katerega bodo otroci, učenci odlagali star papir, prav tako pa bodo star papir lahko prinesli tudi ostali prebivalci kraja. Z akcijo zbiranja starega papirja ozaveščamo naše mladostnike o pomembnosti varovanja okolja in narave ter spodbujamo čut za dobro in solidarnost. V upanju na sodelovanje vas lepo pozdravljam. V Gračišču, 8.4.2014                                                Ravnateljica Vanja Košpenda

 

SPZNU-pasica-900x300

(Skupno 43 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost