Skoči na glavno vsebino

V počastitev slovenskega kulturnega praznika – v Kopru

V četrtek 5.2. so li učenci od 5. do 9. razreda v Kopru, da bi poleg sistematskega pregleda zob obiskali tudi Gledališče Koper in si ogledali gledališko predstavo Gledališka vaja in se sprehodili po srednjeveškem Kopru ter tako počastili Prešernov dan.Žal nam je najprej ponagajalo vreme, zato so si učenci 5. in 6. razreda ogledali stalno zbirko v koprskem Etnološkem muzeju in tako več izvedeli o načinu življenja ob koncu 18. in v začetku 19. stoletja v mestu in na koprskem podeželju.Zaradi bolezni v igralskem ansamblu je odpadla tudi gledališka predstava. Učence od 7. do 9. razreda so v za predstavo predvidenem času sprejeli na Gasilski brigadi v Kopru in jim predstavili svojo naravo dela in opremo. Nad gasilskimi vozili in strokovno usposobljenostjo gasilcev so bili navdušeni predvsem fantje, saj so mnogi izmed njih že člani PGD Gradin in Movraž.

Vodji izmene Gasilske brigade Koper se zahvaljujemo, da so nas gostili, čeprav se nismo predhodno najavili, in tako zmotili njihovo delo.

20150205_095014       20150205_095022   20150205_102547

(Skupno 53 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost