Skoči na glavno vsebino

Naravoslovni dan na Ljubljansko barje, v petek 29.9. za 5. in 6. razred

Spoštovani starši in učenci!

Obveščamo Vas, da bomo v petek, 29. septembra 2017, za učence 5.in 6. razreda izpeljali naravoslovni dan  na Ljubljansko barje.

Učenci naj se vremenu primerno oblečejo. V primeru dežja naj imajo pelerino ali vsaj dežnik. Prosim, če poskrbite, da bo imel vaš otrok primerno pohodno obutev. S seboj naj imajo učenci  zemljevid Slovenije, pisala, liste za pisanje razlag in trdo podlago. Zaželjen je fotografski aparat. Po prihodu v šolo bodo učenci morali napisati poročilo oz. bodo iz vsebin ekskurzije pisali test.

Ogled razstave Koliščarji z velikega jezera stane  2  evra.

Strošek organizacije in vodenja CŠOD učitelja je 1, 5 evra na učenca. Oba zneska boste starši poravnali po položnici.

Učenci pridejo v šolo ob 7. 15.  Zberemo se v jedilnici, kjer učenci prevzamejo šolsko malico. V Gračišče se vrnemo okoli 15. ure.  (Če se bo le dalo, bomo prišli na 2. avtobus. Učenci naj po možnosti imajo svoje mobilne telefone, da vas pokličejo, če nam ne uspe priti do 14. 45.)

S seboj bomo vzeli šolsko malico, učenci pa naj imajo s seboj še kaj hrane in pijače. Kosilo smo za vse učence za  ta dan odjavili.

Starše naprošava, da se z učenci pogovorite o primernem obnašanju na avtobusu in na terenu.

Gračišče, 25. 09. 2017                                  Učiteljica: Senada Grižon

(Skupno 62 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost