Skoči na glavno vsebino

Drugi dan 13.3.

Dan so učenci začeli zelo zgodaj; pravijo, da so se pogovarjali celo noč in da so bili nekateri zbujeni že od 4h dalje🤔😪

Po kratki jutranji telovadbi, pospravljanju sob in zajtrku so ob 9h nataknili smuči in pričeli z delom. Hitra in drzna deseterica je bila že na rdeči progi, Legende so uspešno zavijale k bregu, Gubice pa so usvojile zaustavljanje. Danes imamo sonce in je res super toplo in prijetno. Popoldne bomo učence posneli in kasneje naredili video analizo. Čaka nas še Matilda in reševanje dnevnika zimske šole v naravi. Tako da je dan res pester in poln aktivnosti…skorajda ne najdejo časa za neumnosti😉

(Skupno 39 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost