Skoči na glavno vsebino

OBČINSKO TEKMOVANJE V ODBOJKI ZA STAREJŠE DEKLICE

Naša šola je 19.11.2018 sodeloval na občinskem tekmovanju v odbojki za starejše deklice. Prejeli smo številne pohvale, saj smo se srčno borili proti bistveno močnejšim ekipam športnic, ki že vrsto let aktivno v klubih trenirajo odbojko. Naše punce so rasle iz točke v točko in zadnji odigrani set so bile povsem enakovredne tekmice, a ga povsem na koncu nekoliko nesrečno izgubile. S takšno igro in športnim obnašanjem so si zaslužile kratek postanek v parku, kjer so izkoristile dopoldansko nezasedenost trampolinov.

Učitelj športne vzgoje

Še rezultati:

  1. OŠ Koper
  2. OŠ Antona Ukmarja Koper
  3. OŠ Prade
  4. OŠ Gračišče

(Skupno 100 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost