Skoči na glavno vsebino

Ponedeljkovo poročilo (11.3.19)

Učenci 5. razreda so pričeli svojo 5-dnevno šolo v naravi v CŠODju na Cerknem. Veseli ponedeljkovega sneženja, ki je pobelilo že pošteno pomladno pokrajino, se veselimo torkovega sonca, ki bo odprlo čudovit pogled z vrha smučišča.
Urnik je napet, a čas za dobro voljo in smeh je vedno. Prvi zavoji, padci, prva sedežnica, pohvale, pohodi, spoznavanje  vrstnikov iz OŠ Kanal, s katerimi si delimo dom, in prvo spanje ob 22:00 … so za nami.
Dogajanje v slikah:
Slika 1: “Očka, to ni par, čeprav je enake barve”
Slika 2: Učilnica
Slika 3: Učilnica brez sten
Slika 4: Mirno!
Slika 5: Nekaj težav z opremo smo odpravili…
(Skupno 142 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost