POROČILO 2. r. 16.3.20

Pozdravljeni,

kot ste bili seznanjeni bo sedaj pouk potekal na daljavo. Obveščala vas bom iz eAsistentovega maila in mi prosim odgovorite, da ste moje sporočilo dobili. Drugače vas kasneje pokličem, da preverim maile in se dogovorimo na kakšen način bomo v nadaljevanju sodelovali. Glede urnika dela vas bom vsakodnevno obveščala o delu učencev doma.

Drugače pa bomo v prihodnjih tednih nadaljevali snov ŽIVLJENJE NEKOČ,

zato naj v ponedeljek 16.3. rešijo nalogo slovenščine v DZ na str.12,13 NA PODSTREŠJU in str.14. PETROLEJKA. Preberejo naj besedila in odgovarjajo s pisanimi črkami. Pazijo naj na veliko začetnico.

Pri MAT naj na str. v DZ 54 rešijo snov, MERIMO DOLŽINO.

Verjamem, da kljub razdalji  nam s skupnimi močmi bo uspelo zajeziti to oviro, zato v želji, da se kmalu srečamo zdravi vam želim vse dobro.

Učiteljica Aleksandra

Do danes  pa je od 13 otrok 7 staršev odgovorilo na komunikacijo eA, z ostalimi pa smo vzpostavili komunikacjo drugače. Tudi ti bodo komunicirali v bodoče prek eAsistenta.
Nekateri starši so mi že poslali povratno informacijo tako, da so slikali narejene naloge svojih otrok.

Sem pa zaradi današnjih težav z eAsitenom odprla spletno učilnico v google dox in jo tudi posredovala staršem.

Lep pozdrav, učiteljica 2. razreda, Aleksandra S. R.