Skoči na glavno vsebino

Office 365 – dostopen za UČENCE naše šole

Spoštovani UČENCI Osnovne šole Istrskega odreda Gračišče.

Sporočamo, da imate od 15.4.2020, VSI možnost dostopati in/ali namestiti Office 365 (vsebuje Word, PowerPoint in še marsikaj uporabnega) na svoje računalnike.

ZA učence je postopek sledč:

  1. najprej najdite dodeljeno vam uporabniško ime in geslo s strani računalničarja na šoli (tisto za vstop v spletno učilnico KOLESAR), ki izgleda nekako takole (AAI identiteta):  imep@os-gracisce.si  (ime in prva črka priimka ter domena šole: @os-gracisce.si)
    [geslo bi morali imeti doma zraven zapisano]
  2. Pojdite na spletno stran https://o365.arnes.si/ in se desno zgoraj prijavite – podobno kakor za kolesarski izpit. Po vpisu  »grač«  vam sistem ponudi izbor: Osnovna šole Istrskega odreda Gračišče, ki ga potrdite in nadaljujeta z vpisom vaše AAI identitete (iz točke 1)
  3. V okolju o365 boste našli, vse kar potrebujete J

V primeru TEŽAV kontaktiraj vodstvo šole/računalničarja.

(Skupno 158 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost