Skoči na glavno vsebino

NOČ KNJIGE 22.4. na 23.4. 2022

V letošnjem šolskem letu nadaljujemo z obeležitvijo Svetovnega dne knjige in Svetovnega dne otroške knjige. V ta namen bomo s petka 22. 4. na soboto 23. 4. 2022 organizirali NOČ S KNJIGO za učence 4., 6. in 7. razreda. Skupaj bomo odkrivali, kako zveni branje v nadaljevanjih v večernih urah.

Preko najrazličnejših dogodkov, vezanih na knjigo in branje, bomo utirali pot literaturi v vsako poro naše družbe. Pridružili se bomo vseslovenskemu projektu Noč s knjigo, ki že šesto leto, pod okriljem UNESCA, poteka po večini slovenskih šol. Obeležili bomo stoto obletnico rojstva Karla Destovnika Kajuha in Ele Peroci ter se preselili v življenje Vikingov.

 

Na Noč knjige se bomo zbrali ob 18. 30 uri v šolski knjižnici. Starši otroke pripeljejo v šolo in jih naslednji dan ob 9. uri prevzamejo pred šolo. Skupaj bomo poskrbeli, da otroci ne bodo lačni (prigrizke in stvari po dogovoru, bodo prinesli s seboj). Učenci bodo deležni aktivne sprostitve.

(Skupno 119 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost