OBVESTILO – naravoslovni dan

OBVESTILO

V SREDO, 6. 9. 2023, bomo za učence od 6. do 9. razreda organizirali naravoslovni dan v Piranu.

Obiskali bomo Akvarij Piran, Muzej školjk in polžev ter Mediadom Pyrhani, kulturno središče in multimedijski muzej, v katerem bodo učenci  s pomočjo najsodobnejše tehnologije spoznali zgodovino in kulturni razvoj mesta.

Naravoslovni dan se izpelje ne glede na vremenske razmere, zato naj bodo učenci primerno oblečeni in obuti.

Odhod izpred šole bo ob 8.30, s seboj bomo vzeli šolsko malico.

Prihod pa okrog 14.00. Kosilo bo odjavljeno, zato naj imajo učenci s seboj dodatno hrano in pijačo, predvsem vodo.

Stroške prevoza in vstopnine (12,50 EUR) starši krijete po položnici.

Organizatorka naravoslovnega dne:

Vesna Maršič

8.30 – odhod iz Gračišča

9.10 –  prihod v Piran

9.20 – malica – Tartinijev trg

10.00 – Akvarij Piran (1. skupina),  Muzej školjk in polžev (2.skupina), Mediadom Pyrhani (3. skupina)

11.00 – Akvarij Piran (2. skupina), Muzej školjk in polžev (3. skupina) Mediadom Pyrhani (1. skupina)

12.00 – AkvarijPiran (3. skupina), Muzej školjk in polžev (1. skupina) Mediadom Pyrhani (2. skupina)

13.00 – zbor – Tartinijev trg

13.10 – odhod iz Pirana