Skoči na glavno vsebino

DOBRODELNA PALČICA POMAGALČICA

Začetek šolskega leta za številne družine, še posebno številčnejše, predstavlja velik finančni zalogaj za nakup šolskih potrebščin. Da bi tA finančni zalogaj nekoliko olajšali, je društvo Palčica Pomagalčica, s svojim poslanstvom pomagati tistim, ki to potrebujejo, prvošolki naše šole
podarilo šolske potrebščine. Predajo in izbor je organizirala učiteljica Patricija Vidali, ki redno sodeluje z društvom Palčica Pomagalčica in z raznimi dobrodelnimi akcijami navdušuje tudi svoje sodelavce. Društvu Palčica Pomagalčica se iskreno zahvaljujemo za donacijo in za izvajanje številnih dejavnosti, s katerimi poskrbijo za izboljšanje kakovosti življenja najbolj ranljivih ljudi v naši skupnosti.
Nasmeh hvaležnosti učenke pove vse …

Narrayani Premal

(Skupno 116 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost