SPREJEM PRVOŠOLCEV 2023/24

Leto je naokoli in naša šola je ponovno odprla vrata. V letošnji prvi razred smo sprejeli štirinajst znanja željnih prvošolcev. Sprejem je potekal na terasi prvega razreda, kjer so se zbrali prvošolci s starši, ravnateljica, devetošolci in nekaj učiteljev. V uvodu jih je pozdravil glas Enejeve harmonike, nato pa nagovor ravnateljice Aleksandre Lorbek in razredničarke Narrayani Premal. Sledile so zabavne naloge, v katerih so prvošolčki združili moči z devetošolci in s končnim preskokom kolebnice osvojili priznanje za vstop v prvi razred, ki jim ga je predala ravnateljica. Sledilo je fotografiranje in izdelava številske premice.
Zadnja točka sprejema je bila učenje pesmi Ko si srečen, nad katero so bili učenci izredno navdušeni in naučeno so suvereno pokazali svojim staršem.
Na koncu je sledilo sladko presenečenje – torta. Vsem prvošolčkom želimo radoveden in pogumen vstop v šolske klopi ter uspešno šolsko leto.

Razredničarka: Narrayani Premal