V petek, 14.12.2012 bo v športni dvorani Bonifika potekalo občinsko tekmovanje v nogometu za dečke letnik 1998 in mlajše. Tekmovanja se bodo udeležili tudi naši učenci predmetne stopnje, ki obiskujejo nogometni krožek.

Učenci pridejo ta dan v šolo po urniku, vzamejo šolsko malico in ob 8.30 odidejo v Koper z organiziranim avtobusnim prevozom. Domov se vračajo z lastnim prevozom, zato naj imajo s sabo mobitele, da lahko staršem javijo, ko zaključijo s tekmovanjem.

Do pričetka tekmovanja, ki se prične ob 11.00 uri, počakajo učenci v spremstvu njihovega mentorja nogometnega krožka. Prijavljenih je devet ekip.  S tekmovanjem naj bi zaključili predvidoma ob 15.00 uri. 

Učenci naj imajo s sabo nahrbtnik s športno opremo, malico in telefon.  Šolsko kosilo za ta dan odjavijo. 

Dežurna učenca prevzameta šolske drese in nogometni žogi.

 

(Skupno 18 obiskov, današnjih obiskov 1)