Sporočilo staršem in učencem

Nacionalno preverjanje znanja – Informacija za učence in starše

SODELOVANJE S STARŠI

Sodelovanje med učitelji in starši ter medsebojna podpora in zaupanje so bistveni za uspeh in napredovanje otroka. Dobre  rezultate  bomo  dosegli  s  sprotnim  in  sproščenim sodelovanjem med šolo in družino ter z aktivnim sodelovanjem staršev.

Roditeljski sestanki

Na  roditeljskih  sestankih  vas bomo seznanjali  s programom dela,   z   učnim   uspehom, šolo v naravi, tabori, poklicno orientacijo itd.

Govorilne ure

Popoldanske   govorilne ure za  razredno in predmetno stopnjo  so  praviloma vsak  TRETJI  torek  v mesecu  od  16. do 18. ure. Na govorilnih urah so lahko prisotni tudi učenci. Enkrat tedensko potekajo govorilne ure tudi v dopoldanskem  času.  Določili so  jih  učitelji  sami  glede  na urnik.

Individualne tedenske govorilne ure in pogovorne ure – glej izbor na levi.

Dnevi dejavnosti

Starši lahko sodelujejo tudi pri dnevih dejavnosti in tako dodatno spoznavajo življenje in delo na šoli. Povabi jih učitelj, ki organizira dejavnost.

Družabna srečanja

Šola  pripravlja  razne  prireditve,  nastope  učencev,  srečanja, itd., na katere so starši vljudno vabljeni.

Program predavanj in delavnic za starše:

Staršem bomo ponudili predavanje na izbrano temo.