Skoči na glavno vsebino

CŠOD – tretji dan

Tretji dan zimske šole v naravi je za nami. Danes smo smučali na Senožeti. Smučarji začetniki smo imeli na razpolago svojo progo, kjer smo uspešno izvajali več zavojev zaporedoma. smučarji nadaljevalci smo odšli na večjo in daljšo progo. Zjutraj se nam je zdela še zelooo strma. Potem pa, ko smo jo parkrat prevozili in se dobro prebudili, smo ugotovili, da le ni tako huda. 

20150114_102457 20150114_121609

Po kosilu nam je učitelj predstavil geografske značilnosti Bohinja. Morda se sliši zapleteno, vendar ni bilo tako. Na sprehodu proti vzhodu ob jezeru smo zvedeli veliko zanimivosti o nastanku jezera, znali smo povedat razliko med “U” dolino in “V” dolino in se skušali oreintirati po zemljevidu. Triglava žal nismo videli, ker se je skril za oblak. Smo se pa slikali pri štirih srčnih možeh, ki so pred dobrimi 200 leti prvi osvojili naš najvišji vrh.
20150114_155057 20150114_162906
Po predavanju na prostem je sledilo še predavanje v učilnici oz. videoanaliza. Pogledali in predebatirali smo posnetke našega smučanja, se pogovorili o napakah in nadaljnjem delu.Nato smo odhiteli na večerjo, smuknili v kopalke in odvihrali v Vodni park Bohinj. Najbolj pogumni smo se spustili po zelenem in črnem toboganu. Pogumni zato, ker sta tobogana v bistvu tunela in je tema kot v rogu. Prvič nas je bilo malo strah, potem pa je bilo noro dobro. Preizkusili smo se v plezanju po steni in ugotovili, da imamo premalo moči v rokah, saj smo kar hitro popadali v vodo. Zato smo se raje razvajali v jaccuzzijih.
IMG_0066 20150114_201413
Toliko stvari se nam je zgodilo…toliko si imamo za povedati, pa moramo it spat! To res ni pošteno 😉
(Skupno 105 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost