Skoči na glavno vsebino

Regijsko tekmovanje plesnih parov 4.maja v N. Gorici

V ponedeljek, 04.05.2015 je na OŠ Milojke Štruklja v Novi Gorici potekalo regijsko tekmovanje plesnih parov in posameznikov v okviru projekta Šolski plesni festival. Našo šolo je v kategoriji plesnih parov zastopalo 7 parov. Prvo mesto in naslov “Naj plesni par regije” sta si priplesali Tisa S in Denis P. Odlični sta bili tudi Tea J. in Tamara T. z doseženim drugim mestom in Karin V. in Teja U. na tretjem mestu.

Mlajše učenke so se odlično odrezale in dosegle ekipno 5. mesto med 11 sodelujočimi šolami. Najboljšo posamezno uvrstitev je dosegla učenka Tisa S.
Starejše učenke so bile ekipno za mesto boljše. Sodelovalo je 13 šol. Najboljšo uvrstitev si je priplesala učenka Zala S. Dosegla je prvo mesto in naziv “Naj plesalka regije”. S 15. mestom se je dobro odrezala tudi učenka Nikolina T.
Zala si je priplesala vstopnico na državno tekmovanje, ki bo 1. junija. Točna ura in kraj bosta javljena naknadno.
Letošnje tekmovanje je bilo posebno tudi zaradi naših navijačev, ki so pošteno, prisrčno in neutrudno navijali od začetka do konca.
Vsem tekmovalcem iskrene čestitke.
(Skupno 62 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost