Skoči na glavno vsebino

Petošolci se javljajo…

Učenci 5.r so se, žal ne v popolni sestavi,  na novi – stari praznični dan 2.1. podali na zimsko šolo v naravi v Kranjsko Goro. Že takoj po prihodu v Kranjsko Goro in namestitvi v sobe, se je začel zelo intenziven program s poudarkom na alpskem smučanju. V CŠOD je poleg naše šole še OŠ Črni vrh tako, da so učenci sklenili številna nova prijateljstva. Učenci ves čas zelo lepo sodelujejo v programu, se marljivo učijo in se hkrati zelo zabavajo. V dopoldanskem času do kosila so razporejeni po skupinah in osvajajo nova znanja na smučišču, po kosilu pa kot razred nadaljujejo z aktivnostmi tja do 21te, ko se utrujeni, a v odličnem razpoloženju, odpravijo k počitku.

Notranje aktivnosti …

V učilnici Lara in Nastja Igra

in zunanje aktivnosti…

Črni mož Drvimo! Igamo se 2!  Igramo se! Mi mamo se fajn! Nič nas ne ustavi! Poslušamo! Poziramo 2! Poziramo! Učimo se v parih!  V Planici Z nasmehom na tla!

Zabeležil učitelj Aleksander

(Skupno 113 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost