Skoči na glavno vsebino

Subvencionirana prehrana – sprememba

Številka: 6002-1/2017

Datum:  26.1.2017

 

ZADEVA: Spremembe pri subvencioniranju šolske prehrane

Spoštovani starši,

S sprejetjem Zakona o spremembi in dopolnitvi zakona o uveljavljanju pravic iz javnih sredstev (Uradni list RS, št. 88/16), ki je bil sprejet 30.12.2016, se širi krog upravičencev do subvencioniranega kosila učencev.

Do subvencije v višini cene kosila bodo od 1. 2. 2017 upravičeni učenci, ki se redno šolajo, so prijavljeni na kosilo in pri katerih povprečni mesečni dohodek na osebo, ugotovljen v odločbi o otroškem dodatku, ne presega 36% neto povprečne plače v Republiki Sloveniji.

 

V kolikor nimate podpisane Prijave učenca na šolsko prehrano (kosilo), se oglasite v tajništvu šole do 31.1.2017.

Vanja Košpenda, ravnateljica

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost