Skoči na glavno vsebino

Dvodnevna ekskurzija v Posočje za 8. in 9. razred od 22. do 23. 9. 2017

Spoštovani starši,

sporočam Vam, da se bodo učenci 8. in 9. razreda, 22 . 9. in  23 . 9. udeležili  dvodnevne  ekskurzije v Posočje.

Pred odhodom na ekskurzijo v petek, se bomo do 6. 50 zbrali v šolski jedilnici in se nato skupaj odpravili na avtobus.  Odhod izpred trgovine v Gračišču bo ob 7.00.

Šolsko malico in kosila za petek smo odjavili , učenci naj imajo s seboj malico za oba dneva. V petek bomo kosili v Planinskem domu v Tamarju, večerjali pa na Žagi pri Bovcu. Naslednji dan bomo kosili v Kobaridu. Učenci bodo potrebovali denar le za večerjo in kosilo in mogoče še za kakšen prigrizek (naslednji dan). Obroki (enolončnice, pizze, pohan zrezek s prilogo in solata) stanejo od 6 do 8 evrov.  S seboj naj ne imajo več kot 30 evrov.

Učenci naj se vremenu primerno obujejo in oblečejo, s seboj naj imajo pripomočke napisane na navodilih, ki so jih dobili.

S ekskurzije se bomo vrnili v soboto,  23. 9. 2017 med  19. 30 in 20. 00. Natančnejši čas prihoda bodo otroci staršem sporočili po mobilnih telefonih eno uro pred prihodom v Gračišče. Starše prosim, da otroke pričakajo pred trgovino v Gračišču.

Lep pozdrav.

V Gračišču, 12. 09. 2017                         Učiteljica: Senada Grižon

(Skupno 65 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost