9. razred – naravoslovni dan Škocjanske jame

Obvestilo o naravoslovnem dnevu v Škocjanske jame  za učence in starše 9. razreda

V sredo, 18. 10. 2017, bo za devetošolce organiziran naravoslovni dan v Škocjanske jame in ogled po učni poti.

Predvideni stroški ekskurzije so poleg avtobusnega prevoza:

-vstopnina Škocjanske jame 6, 5 evra,

-ogled učne poti okoli Škocjanskih jam 3, 5 evra.

Vse stroške ekskurzije boste starši poravnali po položnici.

Učenci naj se vremenu primerno oblečejo. V primeru dežja naj imajo pelerino ali vsaj dežnik. Prosim, če poskrbite, da bo imel vaš otrok primerno pohodno obutev. S seboj naj imajo učenci  zemljevid Slovenije, pisala, liste za pisanje razlag in trdo podlago. Zaželjen je fotografski aparat. Po prihodu v šolo bodo učenci iz vsebin ekskurzije ocenjeni.

Učenci pridejo v šolo ob 8. 15.  Zberemo se v jedilnici, kjer učenci prevzamejo šolsko malico in pomalicajo. Učenci naj imajo s seboj še kaj hrane in pijače.

V Gračišče se vrnemo okoli 13. 45.  Starše naprošam, da se z učenci pogovorite o primernem obnašanju na avtobusu in na terenu.

Gračišče, 16. 10. 2017                                  Učiteljica: Senada Grižon