Skoči na glavno vsebino

OTROCI IZ SKUPINE MIŠKE V GIBANJU

Izbrane fotografije prikazujejo otroke v gibanju. Otroci so se v telovadnici igrali z žogami za odbojko, jih lovili, metali v zrak, prenašali, kotalili in se veselili ob njihovem poskakovanju. Na poligonu so se  otroci  plazili, plezali, stopali, sestopali in nekateri skakali iz višje na nižjo blazino. Štirje večji otroci so se preizkusili v vaji, ki prestavlja korak za uvajanje v izvedbo  mostu in prevala naprej. Nekaj fotografij prikazuje igranje na male instrumente in gnetenje oz. oblikovanje slanega testa, ki sta pomembna za usklajevanje koordinacije rok, pa tudi moči v dlaneh in prstih ter usklajevanje koordinacije oko – roka, ki sta pomembna za nadaljnji razvoj fine motorike.

(Skupno 114 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost