Skoči na glavno vsebino

Kako naj se z otrokom pogovarjam – STRAŠI 3. triade

Pozdravljeni!

Ponovno se vam oglašamo iz Kariernega centra za mlade. Tokrat želimo starše vaših učencev zadnje triade povabiti na brezplačni webinar Kako naj se z otrokom pogovarjam o izbiri srednje šole. V priponki vam pošiljamo vabilo in vas prosimo,
da ga delite po vaših kanalih.
Obvezna predhodna prijava: https://forms.gle/uJAjbt8bWQA4XagV7

Več informacij: https://karierniplac.si/asset/5xuRXzX6FBfCE9Hez

Želimo vas tudi spomniti, da smo vam v letošnjem šolskem šolskem letu še vedno z veseljem na voljo za izvedbo krajših prilagojenih kariernih on-line delavnic za vaše učence.

Aktivno pa gledamo tudi v prihodnje šolsko leto, v katerem si želimo sodelovanja z vami. Zato vas bomo v prihodnjih dneh kontaktirali s predstavitvijo vsebin našega Kariernega placa v čisto novem katalogu! Veseli bomo vaših odzivov. Vse vsebine vam v naslednjem šolskem letu lahko še vedno ponudimo brezplačno.

Vas in vaše učence ter starše želimo povabiti tudi k ogledu našega novega spletnega portala www.karierniplac.si, na katerem se bo za vsakega našlo nekaj – od strokovnih vsebin s področja karierne orientacije in vsebin za starše, pa do vsebin za naše najmlajše.

Tina Mržek, organizatorka izobraževanja odraslih

Tel.: 05/612 80 05; Mobi: 040 283 010

E-pošta: tina.mrzek@lu-koper.si

WhatsApp: 040 283 010; Skype: Karierni Plac Koper

(Skupno 67 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost