VRAČANJE UČENCEV V ŠOLO (1.6.2020)

Spoštovani starši,

postopno prehajamo v običajne organizacijske oblike dela, kar pomeni, da se v ponedeljek, 1.6.2020 vračajo učenci 4. in 5. razreda, v sredo, 3.6.2020 pa tudi učenci 6., 7. in 8. razreda.
Še vedno bo treba izvajati splošne higienske ukrepe, osnovno vodilo pa ostaja, da se v šolo vračajo le zdravi učenci.

V petek, 29.5.2020, vam bodo razredniki posredovali podrobnejše informacije in naslednje prijavne obrazce:

• VKLJUČITEV OTROKA V VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNO DELO NA ŠOLI
    (4., 5., 6., 7. in 8. razred)
  • PODALJŠANO BIVANJE (4. in 5. razred)
  • ŠOLSKI PREVOZ IN PRIHOD V ŠOLO
  • ŠOLSKA PREHRANA (4., 5., 6., 7. in 8. razred)

Zaradi načrtovanja organizacije delovanja šole vas naprošamo, da starši čimprej oz. do ponedeljka, 1.6. 2020, razredničarki svojega otroka posredujete zahtevane podatke.

OSNOVNE INFORMACIJE O ORGANIZACIJI VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNEGA DELA NA ŠOLI
OD 1. 6. 2020 DALJE
  1. Vse načrtovane dejavnosti v prostorih šole in izven nje bomo prilagodili smernicam Nacionalnega inštituta za javno zdravje.
  2. Povratek v šolo bo v prvi vrsti namenjen preverjanju, utrjevanju in poglabljanju znanja ter odpravljanju vrzeli v znanju.
  3. Vzgojno-izobraževalno delo za učence od 6. do 8. razreda bo 1. in 2.6.2020 še naprej potekalo v obliki izobraževanja na daljavo.